משלוח VIP חינם עד הבית

אם תבקרו בניו יורק ותיכנסו לחנות המתנות של המוזיאון לאמנות מודרנית תיתקלו באגף שלם שמוקדם לסקייטבורד ארט.
כשאומרים סקייטבורד ארט מתכוונים בעצם ליצירת אמנות המצוירת על גוף העץ של הסקייובורד , אותו חלק שעומדים עליו.

כל לוח סקייטבורד שם יכלול את שמונת החורים המשמשים להצבת גלגלי הסקייטבורד, כך שטכנית הם ניתנים לשימוש אבל זו לא המטרה שלהם. במקום זאת, אותן לוחות סקייטבורד נועדו לתלייה על הקיר, כמו ציור או הדפס.

קצת היסטוריה
הסקייטבורד הראשון שעוצב על ידי אמן יצא בשנת 2000, כאשר מותג בגדי הרחוב אמריקאי השיק את “סדרת האמנים” שלו. החלק התחתון של סקייטבורדים עוטר מאז שנות השבעים כדרך לסמן את זהות המותג ואת האינדיבידואליות של המחליק. אבל המהדורה הזאת של האמן ריאן מקגינס הייתה הפעם הראשונה שעוצב סקייטבורד על ידי אמן שהגיח מתחום גלריות האמנות העכשוויות והמוזיאונים, ולא מסצנת הסקייטבורד.

הפיכתם למוצר אמנותי יוקרתי
מאז, סקייטבורדים מעוצבים על ידי אמנים המשיכו לחדור לתרבות העכשווית ולבסס ומעמדם המתפתח כמוצר יוקרה.

יצירת סקייטבורט ארט תהיה מורכבת משניים או יותר לוחות סקייטבורד הנתלים אחד לצד השני על הקיר ויוצרים יצירת אמנות מושלמת. הצבעוניות והיחודיות של הסקייטבורט ארט יוסיפו לכל חדר הו הם יתלו ויכולים להתאים לכל חלל וכמעט לכל סגנון עיצובי. בין אם זה במשרד, בסלון ביתכם, בחדר השינה או בחדר הילדים, בכל חדר בו תתלו את האמנות הייחודית הזאת, היא מיד תיהפך למרכז החדר.

כפיר תג׳ר הוא אחד האמנים הראשונים והבולטים ביותר בישראל בתחום הסקייטבורד ארט ואם בעבר התחום הזה היה מיוחד לסקייטרים בלבד, היום כפיר מוכר את היצירות שלו לאנשי עסקים, לבעלי משרדים, למעצבי פנים ומלבישי בתים שמחפשים יצירה מקורית עם ערך מוסף שתמשוך את כל תשומת הלב.

כפיר הוא האמן הכי צעיר שאי פעם הציג תערוכה בבצלאל ונחשב לאחד מאמני הפופ ארט והגרפיטי המובילים בישראל. בגלרייה הוירטואלית של כפיר תוכלו לראות את מגוון עיצובי הסקייטבורד ארט ולבחור בדיוק מה שמתאים לחלל שלכם או לקפוץ לסטודיו לאמנות שלו ולהתאים יחד עם כפיר את הלוח שמתאים לכם. אם זה שני לוחות או ארבעה, תלויים לאורך או לרוחב, אין ספר שסקייטבורד ארט יהיה הלהיט בביתכם.