20% הנחה בהקשת קוד קופון VIP20, משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח, אספקה עד 10 ימי עסקים

תמונות ללובי

מוזמנים להוסיף סטייל עדכני לחלל הציבורי שלכם.
בוחרים את התמונה האהובה עליכם ומתחילים לסחוט מחמאות.
לגדלים נוספים אל תהססו ליצור קשר.

פופ ארט
 620 1750
שמח בעיר
 650 1580
POP UP
 530 1650
תמונה גדולה למשרד
אושר
 720 1700

תמונות ללובי בעולם הנדל”ן

לובי בעולם הנדלן כיום, נחשב לחלק משמעותי מעיצוב הבניין. כאשר אנשים מתעניינים ברכישת בית חדש אחד הדברים החשובים להם הינו הנראות של לובי הבניין. בבניינים ישנים הלובי אינו אלא חדר כניסה לבניין ללא כל ייחודיות עיצובית. בדרך כלל מדובר בחדר חף מעיצוב כאשר הדברים היחידים הנמצאים בו הם שטיח קטן לרגליים ומעט עציצים. לא הייתה שום כוונה לגרום לאנשים להתעכב בחדר הלובי וכל מטרתו הייתה להוות חדר כניסה בדרך לדירה. כיום, ההסתכלות על חדרי הלובי הינה שונה לחלוטין. הלובי נחשב למקום בעל השראה משל עצמו, הוא כולל בתוכו שטיחים מקיר לקיר, וילונות לכל אורך חלונות הלובי, תאורה מותאמת ואפילו מפזרי ריח שינעימו את השהות בחדר הלובי. התפיסה כיום גורסת כי חלק מחוויית השימוש בבניין מתבטאת בשימוש בלובי הבניין. הכניסה לבניין דרך לובי משודרג מביע אמירה שהבניין נותן ערך מוסף לדיירים. הבניין כבר אינו רק מקום שמתגוררים בו, זהו גם מקום שנותן להם השראה, מקום מרגיע ומקום שמכניס אותם לאווירה ביתית עוד לפני הכניסה לבית. בנוסף לכך, לובי הבניין או המשרד יכול להוות מקום כינוס למפגשי שכנים או לכינוסים של החברות העובדות באותו בניין משרדים. האווירה בלובי מזמינה ישיבה משותפת, אווירה של יצירה משותפת, המפרה הדדית את הנוכחים. 

תמונות אווירה ללובי המשרד

אחד האלמנטים המשמעותיים שיכולים להוסיף לאווירה המתאימה בלובי באה לידי ביטוי בתמונות לובי. יש מגוון אינסופי של תמונות מסגנונות שונים שיכולים להתאים כתמונות ללובי. ניתן למקם בלובי המון תמונות קטנות שימוקמו בגבהים שונים במרחב הלובי וייצרו ביחד פסיפס מלא משמעות. ניתן למקם בלובי תמונות ענק שיוצבו מרצפת הלובי ועד תקרתו ויביעו מסר בהתאם לסגנון המקום. 

כפיר תגר הינו צייר שנחשב לשם עולה בתחום. ציורי הקיר שלו מביאים סגנון צעיר, חי ובועט. כפיר מציג אומנות עכשווית ומרעננת. תמונות ללובי שמורכבות מציורים של כפיר במגוון גדלים וסגנונות, ביניהם ניתן למצוא תמונות ללובי המורכבות מציורים מלאי צבע המציגים מגוון נושאים רחב ומגוון, כמו קיץ, חופש, ים ועוד. טווח המחירים של הציורים הינו רחב מאוד ומתאים לכל כיס, המחירים משתנים בהתאם לגודל התמונה ולסגנונה. מוזמנים להתרשם מקטלוג התמונות הגדול של כפיר תגר וליהנות מאומנות מסוג אחר שתיתן לכם המון טוויסט מרענן.