לסביבת העבודה

קולקציית פריטים מדליקים לעיצוב סביבת העבודה.
מתחדשים ומתחילים לסחוט מחמאות.

מחפשים יצירות אמנות משגעות לסביבת המשרד או חדר העבודה?

מקום העבודה של רובנו הוא למעשה הבית השני שלנו והוא מהווה מקום להיות בו ברוב שעות היום. יצירות אמנות מרהיבות ומיוחדות לסביבת העבודה, בין אם מקום העבודה הוא במשרד או בחדר העבודה בבית, יכולות להעניק לכם את האנרגיות הדרושות לכם לכל יום עבודה. ידוע כיום כמה הצבע והרקע שהעובדים רואים בסביבת העבודה שלהם משפיעים על התחושה ועל האנרגיות. את התמונות עם העיצוב שיתן לכם השראה בכל יום עבודה תוכלו למצוא בקטלוג יצירות האמנות המופיעות בקטלוג באתר. היתרון הגדול בכל יצירות האמנות הללו – שניתן להדפיס אותן על כמעט כל אביזר הנמצא במשרד או בחדר העבודה בבית.

סביבת עבודה צבעונית ומהממת עם יצירות אמנות

שדרוג המשרד או חדר העבודה שלכם מתחיל קודם כל עם הוספת צבעים למשרד. הצבע אינו חייב להגיע מהצבע של הקיר או של התקרה, אלא דרך עיצובים אמנותיים מודרניים ואורבניים. האמן והצייר כפיר תג’ר מציע לכם מגוון רחב של יצירות אמנות מיוחדות אשר ניתן להדפיס אותן על אקססוריז ומוצרים לשימוש יום יומי במשרד. האמן והצייר כפיר תג’ר נחשב להצלחה מבטיחה בתחום האמנות כאשר הוא רק בן 17 בלבד. הסגנון שלו הוא ייחודי ביותר וניתן לזהות את יצירות האמנות שלו בקלות בתערוכות הנערכות בישראל ובמקומות שונים בעולם. באמצעות האמנות של כפיר תג’ר, תוכלו ליצור משרד מודרני בעיצובים נפלאים בבית או בעבודה שלכם.

הזמנה און ליין של אקססוריז ויצירות אמנות מיוחדות

התרשמתם מיצירות האמנות של הצייר והאמן כפיר תג’ר? רוצים לעצב את המשרד שלכם עם העיצובים המדהימים של האמן? היום ניתן להזמין און ליין את כל יצירות האמנות של כפיר תג’ר דרך קטלוג המוצרים באתר. ההזמנה מתבצעת דרך מערכת תשלום ממוחשבת ומאובטחת הזמינה עבורכם דרך הטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט שלכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

יצירות אמנות ואביזרים לסביבת העבודה שלכם

להוספת צבע ועיצובים מרהיבים לסביבת העבודה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את האקססוריז המתאימים לכם ואת התמונות על קנבס או ממוסגרות המופיעות בקטלוג באתר. יצירות האמנות של הצייר כפיר תג’ר הן תופעה בין לאומית ואתם זוכים להינות ממנה במחירים משתלמים במיוחד לפני שהם הופכים לפריטי אספנות יוקרתיים.