קבלו מאיתנו 20% הנחה ומשלוח VIP חינם , עד 10 ימי עסקים

אמן אוטודידקט ואחד הכוכבים העולים, הצעירים ביותר בסצנת האמנות הישראלית​​.

בעבודתו כפיר בן ה 17 מתחיל בהתבוננות נפשית והרהורים בזיכרונות של דמויות אנושיות ודימויים של קו החוף והנוף העירוני של העיר. דימויים אלו עוברים תהליכים רשמיים של הפשטה והבעה. כפיר בוחן את האינטראקציה בין הצבע למדיומים ציוריים שונים כמו נייר, בד ענק וקירות חיצוניים נסתרים. בעזרת הציור, הוא מנסה לתפוס מהות פורמלית ולהעביר אותה כפי שהיא מופיעה בעיני רוחו. יחד עם זאת, הדימויים השונים משקפים את המציאות הסובבת אותו​.

הרעיון העומד בבסיס מרבית העבודות הוא סוג של דיאלוג עם כתמי צבע, והמתח שנוצר בין הדימוי לפענוחו. התמונות המופיעות בעבודות הן בעיקר הדים של דמיונו הפורה ,וטבעו האורבני של החוף לעומת כתמי צבע שונים, שאינם שואפים לתאר את המציאות. תהליך העבודה מכוון לתאר, כמו סיסמוגרף רגיש, מצב רוח משתנה ומצב נפשי​.

כשהתבגר, התערב בסצנת הסקייטבורד ונחשף למגוון הרחובות של תל אביב, מה שהשפיע באופן ישיר על הסגנון הייחודי שלו. אמנות רחוב צבעונית המשלבת גרפיטי, ופופ-ארט מודרני.

כיום ניתן למצוא את עבודותיו בגלריות, באוספים פרטיים ובבתים בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, ספרד, סינגפור, שוויץ, ישראל ובעולם כולו​.

אם אתם מחפשים ציור של אמנות עכשווית לקיר שלכם או כמתנה למישהו מיוחד, הגעתם למקום הנכון. בגלריה של כפיר תוכלו למצוא מגוון ציורי פופ ארט מקוריים, והדפסים באיכות גבוהה. מוזמנים להתחדש ביצירה יחודית עוד היום.