חדרי ילדים

קולקציית פריטים מדליקים לחדרי ילדים ונוער.
מתחדשים ומתחילים לסחוט מחמאות.
לגדלים נוספים אל תהססו ליצור קשר.

רוצים לעצב את חדר הילדים בצורה מיוחדת? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

עם הפריטים הנכונים ושילוב יצירות האמנות הנכון, תוכלו לעצב חדרי ילדים בבית שלכם בצורה קלה יותר משחשבתם. יצירות אמנות מודפסות על קנבס, שטיחי PVC איכותיים ואביזרים למחשב, יכולים להעניק לחדרי הילדים בבית מראה משגע ללא צורך בעבודה רבה. כאשר אתם באים לבחור הדפסים אמנותיים לחדר הילדים, יש לכם אפשרות לבחור בצבעים מדליקים, מגוונים שיעניקו חיים לחדר הילדים בבית שלכם.

יצירות אמנות על קנבס לחדרי ילדים ונוער

הילדים שלכם אוהבים לנסוע על סקייטבורד? מחפשים יצירות אמנות אורבניות מיוחדות? יצירות על קנבס עם עיצובים מיוחדים תוכלו למצוא בקטלוג עיצוב של חדרי הילדים המופיע באתר. יצירות האמנות של האמן והצייר כפיר תג’ר מופיעות על קנבסים, תמונות ממסוגרות, פדים לעכבר, שטיחי PVC ותחתיות לכוסות עם עיצובים נפלאים המתאימים במיוחד לעיצוב של חדר ילדים. האמן והצייר כפיר תג’ר הוא בסך הכל בן 17 ונחשב לעילוי בתחום האמנות המודרנית אורבנית של ישראל וכבר הוכתר כהבטחה בתחום ציור על קנבסים וציור על קירות.

אקססוריז משגעים לחדר ילדים במגוון צבעים

מלבד יצירות האמנות היפהפיות של האמן כפיר תג’ר, תוכלו להזמין מהאתר גם אקססוריז שיעניקו לחדר הילדים בבית שלכם עיצוב מושלם. בין האקססוריז המוצעים לכם באתר ניתן למצוא תיקים ללפ טופ ומוצרים לסביבת הלימודים של הילד שלכם. באמצעות מספר אקססוריז המופיעים באתר, תוכלו לעצב את חדר הילדים בקלות רבה ולהעניק לחדר בבית מראה צעיר וצבעוני שיגרום לכל אחד הנכנס לחדר להגיד “ווואוו” ולהתלהב כל פעם מחדש מהעיצוב החדש שלכם. את התמונות ניתן להציב גם בסלון ובמסדרון הבית לעיצוב המותאם לחדרי הילדים.

עיצוב חדרי ילדים בצורה מושלמת

קיבלתם החלטה לעצב את חדר הילדים מחדש? רוצים לעשות זאת בקלות? עיצוב של חדרי ילדים מתחיל קודם כל עם תמונות על הקיר המודפסות על קנבס או ממוסגרות! יצירות האמנות של הצייר והאמן כפיר תג’ר הן הרבה מעבר לציור אמנות והן מביאות נוכחות שלא ניתן למצוא באף יצירת אמנות אחרת הקיימת היום באמנות המודרנית העכשווית. הסגנון האורבני המודרני של יצירות האמנות של כפיר תג’ר מעניקות לכל חדר ילדים את הרוח הצעירה והשובבה הקיימת בו בכל שלבי הגדילה של הילד שלכם.